CONTACT US

Här ser du oss som jobbar här och
de olika företagen som finns
i kollektivet, studio11

Maila oss: info@studio11.nu ring oss på 044-1400 900

..

Björn Borgström

studio11 printhouse

Tel: +46 (0)706 - 90 05 59

bjorn.borgstrom@studio11.nu

..

Kimme Persson

kimme persson fotograf

Tel: +46 (0)706 - 90 74 96

kimme.persson@studio11.nu

..

Andreas Troedsson

attraction film

Tel: +46 (0)768 - 50 52 05

andreas@attractionfilm.com

..

Karolina Ekberg

ekberg kreativ kommunikation

Tel: +46 (0)702 - 01 61 85

karolina.ekberg@studio11.nu

..

Fredrik Stiber

attraction film

Tel: +46 (0)709 - 94 49 45

fredrik@attractionfilm.com

..

Mentor Selaci

mb productions

Tel: +46 (0)761 - 74 25 91

mentor.selaci@gmail.com

..

Fia Persson

fiaperssonclothing

Tel: +46 (0)763 - 13 72 79

info@fiapersson.se

..

Niclas Persnil

persnil försäljning & coaching ab

Tel: +46 (0)768 - 66 88 10

niclas@persnil.se